Değerli Kurum Temsilcisi,


“Okul Dostu Etkinlikler” Kataloğunun amacı, çocuklar için alternatif öğrenme modelleri ve etkinlikleri bir araya getirmektir. Katalog okulların ihtiyaçları değerlendirilerek hazırlanmıştır.  


Neden Okullar?


Çağın gerektirdiği bilgi donanımı ile birlikte modern ve alternatif etkinlikler ile eğitim programı desteği her okul için faydalıdır.  Bu kapsamda Etkinlik Sorumlusu kişi ve kurumlar Oyuncak Kütüphanesi çatısı altında Okul Dostu Etkinlikler Kataloğunda bir araya gelmiştir.


Neden Oyuncak Kütüphanesi Derneği?


Oyuncak Kütüphanesi Derneği’nin kuruluş amacı ihtiyaç sahibi çocuklar için fırsat eşitliği yaratmaktır. 1 Eylül 2012 tarihinde kurulan derneğimiz her kuruma eşit mesafededir.


Okul Dostu Etkinlikler Kataloğu


Katalog kapsamındaki her etkinlik alanında uzman kişiler tarafından eğitim odaklı olarak planlanmıştır. Etkinlikler kendi içinde süre, yaş grubu, çocuk sayısı, fiyatlandırma vb. alanlarda değişiklik göstermektedir.


Katalogda dört farklı Gönüllü etkinlik bulunmaktadır. Gönüllü etkinlik haricindeki diğer etkinlikler ücrete tabiidir. Katalog aracılığıyla satın alınan etkinliklerin fiyatı okullar için özel olarak belirlenmiştir.


Etkinlik Sorumlusu ve okul arasındaki iletişimin Oyuncak Kütüphanesi tarafından sağlanması öngörülmüştür. Bu durumun aksine hareket eden kişiler ve kurumlar ile çalışılmayacaktır.  


Faydalı Olması Dileğiyle…


 


Etkinlikler hakkında ayrıntılı bilgi, fiyatlandırma ve program için iletişim:


Oyuncak Kütüphanesi Derneği


Telefon: 0312 432 53 07


E-Posta: oyuncakkutuphanesi@gmail.com


www.oyuncakkutuphanesi.net


 


Kataloğa erişmek için lütfen iletişime geçiniz.